Napisz do nas e-mail
tel. 0048 512196426
Tu jesteś  /  Strona główna  /  O firmie

O firmie

GWARANCJA
JAKOŚCI i TERMINOWOŚCI!

Firma Bogger  powstała w 2009 roku . Doskonała współpraca z Klientami i sukcesy w branży skłoniły nas do rozszerzenia działalności firmy. Dlatego też już weszliśmy na polski i europejski rynek jako producent ogrodzeń kutych. 
Nasze produkty trafiają w gust nie tylko wymagających Klientów z Polski. Równie popularne są m.in. w Niemczech, Austrii, Szwajcarii, Francji . Zainteresowanie naszymi wyrobami Klientów z Europy Zachodniej jest znamienne. Są oni znani z wysokich wymagań, które niewątpliwie spełniamy.
Dokładamy wszelkich starań, by produkowane przez nas ogrodzenia i inne elementy  były najwyższej jakości i spełniały oczekiwania naszych wymagających Klientów. Zdajemy sobie sprawę, że nasza dziedzina działalności jest dziedziną specjalistyczną, dlatego naszym Klientom służymy wszelką radą i potrzebnymi informacjami technicznymi na temat ogrodzeń, technologii ich wykonania i montażu, materiałów, z których są produkowane, możliwości i ograniczeń.
Wytwarzamy elementy na podstawie dostarczonych projektów, proponujemy gotowe wzory lub tworzymy zupełnie oryginalny projekt na podstawie wizji Klienta. Proponowane przez nas rozwiązania dają ogromne możliwości ograniczane wyłącznie ludzką wyobraźnią. Wśród naszych wyrobów znajdą coś dla siebie zarówno zwolennicy tradycyjnych rozwiązań, jak i fani nowoczesnego designu.

 

KONTAKT Z NAMI
tel.
0048 512196426
tel.
BOGGER METAL TECHNIK
ul. Sportowa 1
66-470 Kostrzyn na Odrą


LOGO Bogger Ogrodzenia
Start O firmie Oferta Wycena Umów się na pomiar Kontakt
Copyright © 2005-2018 -Nadzory spawalnicze . -Badania nieniszczące UV . -EN 1090, EN 15085 , EN ISO 3834 DIN 18800